Merkury Sieradz

Usługi cięcia

Cięcie

Oferujemy usługę cięcia zakupionego przez państwa materiału.
Realizujemy ją za pomocą profesjonalnej pilarki panelowej Felder FORMAT-4, pozwalającej ciąć materiał z dokładnością do 1 mm. W pełni skomputeryzowana, daje możliwość wykonywania optymalnych rozkrojów przy minimalnych stratach płyty. Mobilny stół z poduszka powietrzną zabezpiecza płyty przed uszkodzeniem i porysowaniem. Łatwa obsługa znacznie przyspiesza realizację zleceń, dzieki czemu mają Państwo niemal 100% pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane w terminie.

Wykonujemy docinanie na wymiar płyt meblowych (laminowanych, MDF, HDF, wiórowych); budowlanych (pilśniowych, OSB); sklejek i blatów kuchennych.

Okleinowanie

Usługi okleinowania świadczymy na profesjonalnej maszynie  Felder 710, która dodatkowo posiada funkcję wstępnego frezowania okleinowanej krawędzi.  Usługa ta pozwala na uzyskanie doskonałego efektu końcowego.

Chcąc utrzymać wysoką jakość usług WPROWADZAMY USŁUGĘ WSTĘPNEGO FREZOWANIA JAKO NASZ STANDARD. 

Usługa okleinowania płyt meblowych i blatów kuchennych wykonywana jest obrzeżem ABS, PVC. Oklejamy płaszczyzny prostoliniowe i skosy o grubościach 0,6 mm; 0,8 mm; 1,0 mm i 2,0 mm w szerokościach 22, 42 mm.

Posiadamy program komputerowy do rozkroju płyt, który na dowolnie zdefiniowanych arkuszach płyt rozmieszcza poszczególne formatki (elementy) tak, by zostało jak najmniej niewykorzystanej powierzchni.
 
W celu złożenia zamówienia należy zalogować się na stronie klikając w poniższy przcisk.
Zamówienie można także złożyć na poniższym formularzu za dodatkową opłatą - 5zł od arkusza płyty.
Poniżej można pobrać druk formularza zamówienia dla usługi cięcia i okleinowania.


Formularz w formacie PDF

Formularz w formacie DOC

Oferujemy także usługę transportu.
Merkury sieradz
Merkury
98-200 Sieradz
Ul. Krakowskie przedmieście 51
Wykonanie Avin.pl