Merkury Sieradz

Produkcja mebli

Jesteśmy firmą produkcyjnąo-usługową.. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, stolarzy jak i do instytucji.
Dzięki temu, iż charakteryzujemy się cechami bardziej pracowni niż wielkiego zakładu produkcyjnego, każdego klienta traktujemy indywidualnie dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań.

Nasze meble budowane są od podstaw po konsultacji z klientem co powoduje, iż nasze meble mogą być wykonane w dowolnych, nietypowych wymiarach i kształtach, które zapewnią optymalną aranżację pomieszczeń, uwzględniając ich funkcjonalność i estetykę. Nasze działania obejmują wszystkie etapy produkcji mebli, czyli:

Produkcja mebli kuchennych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli kuchennych - nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Projekt mebli dostosowujemy do dostępnej powierzchni i charakteru pomieszczeń oraz do oczekiwań klienta. Wykorzystując nasze doświadczenie tworzymy kuchnie cechujące się funkcjonalnością i przemyślanym działaniem.
 

Produkcja szaf

Nie masz pomysłu na zaprojektowanie swojej szafy lub garderoby? Przyjdź do nas, a udzielimy ci fachowej porady, przedstawimy ci najnowsze trendy, wykonamy projekt i zrealizujemy twoje wymarzone zamówienie.
 

Produkcja mebli do sypialnii

Sypialnia to miejsce, w którym każdy szuka spokoju i relaksu, dlatego musi być ona zaprojektowana zgodnie z gustem klienta. Przyjdź do nas i przedstaw nam swoje pomysły, dzięki którym będziemy mogli wykonać meble sypialniane idealnie dopasowane do twojej sypialni.
 

Produkcja mebli łazienkowych

Nasza firma zajmuje się produkcją mebli łazienkowych dla mniejszych, jak i większych łazienek. Realizowane przez nas projekty są dostosowane do wymagań klienta, dlatego każdy z nich posiada oryginalny pomysł i design.
 

Produkcja mebli pokojowych

Staramy się sprostać każdemu zadaniu zleconemu przez naszych klientów. Każdy z nas ma inny pomysł na umeblowanie swojego mieszkania. Jedni z nas wolą prostotę, inni elegancję, a jeszcze inni preferują nowoczesność. Wykonujemy meble w każdym możliwym stylu, również twoim.
 

Produkcja mebli biurowych

Umeblowaliśmy już wiele pomieszczeń biurowych. Każde z nich charakteryzowało się formalnym i reprezentatywnym charakterem, ale nie przeszkodziło to w łączeniu go z niebanalnym pomysłem. Potrzebujesz mebli do swojego biura? Przyjdź do nas a na pewno tego nie pożałujesz.


Merkury sieradz
Merkury
98-200 Sieradz
Ul. Krakowskie przedmieście 51
Wykonanie Avin.pl