Merkury Sieradz

Narzędzia ręczne

O sile marki na rynku świadczą nie tylko jej udziały rynkowe, ale wysokie oceny i zadowolenie konsumentów z produktów. Funkcjonalność, użyteczność i ciekawe wzornictwo oferowanych narzędzi tworzą standard obowiązujący w branży. Narzędzia Proline tną, dokręcają, szlifują, wiercą, chronią, łączą, podnoszą, oświetlają, ściskają, mierzą, poziomują, budują, mieszają, transportują w milionach domów, warsztatów i firm wykonawczych w Polsce i blisko 30 krajach świata.
Zobacz katalog produktów: www.proline-tools.com.pl/pl-proline
YATO S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Powstała ponad dwadzieścia lat temu w Polsce. Dziś jest firmą o zasięgu międzynarodowym, w której większościowy udział mają polscy inwestorzy.
Zobacz katalog produktów: www.yato.pl/produkty
STANLEY to jeden z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. STANLEY to rozpoznawany amerykański producent i dostawca wysokiej jakości markowych narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elektronarzędzi i elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów.
Zobacz katalog produktów: www.stanleyworks.pl/downloads
Zobacz katalog produktów: hurtownia.beta-polska.pl
Merkury sieradz
Merkury
98-200 Sieradz
Ul. Krakowskie przedmieście 51
Wykonanie Avin.pl