Merkury Sieradz

Elektronarzedzia

Makita oferuje oprócz szerokiej gamy elektronarzędzi także urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz narzędzia ogrodowe (spalinowe i elektryczne). Ponadto do wszystkich tych maszyn Makita oferuje wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne.
Zobacz katalog produktów: www.makita.pl/produkty-5.html
Maszyny te znane są na całym świecie z wysokiej jakości. Nasz asortyment obejmuje tylko wyselekcjonowane produkty, które sprawdzane są na każdym etapie produkcji przez naszych doświadczonych inżynierów.
Zobacz katalog produktów: www.maktek.pl/dopobrania.php
W ciągu ponad 80 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu.
Zobacz katalog produktów: www.dewalt.pl/powertools/
Obecnie zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie StanleyBLACK+DECKER™ zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle.
Zobacz katalog produktów: www.blackanddecker.pl/
Vander jest polską firmą importującą elektronarzędzia oraz oprzyrządowanie do obróbki drewna, metalu, kamienia z napędem spalinowym i elektrycznym. Wyroby firmy są używane w ponad 30 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji.
Zobacz katalog produktów: vander.pl/?polecane-produkty.html
& Celma tworzy i dostarcza unikalne rozwiązania podnoszące komfort i efektywność pracy profesjonalnych użytkowników narzędzi. Systemy Celmy pozwalają na oszczędność czasu i energii, a zastosowanie innowacyjnych technologii produkcji gwarantuje legendarną trwałość i moc polskich narzędzi.
Zobacz katalog produktów: celma.com.pl/category/produkty-i-uslugi
Merkury sieradz
Merkury
98-200 Sieradz
Ul. Krakowskie przedmieście 51
Wykonanie Avin.pl